سهیلسهیل، تا این لحظه 6 سال و 11 ماه و 7 روز سن دارد
ساراسارا، تا این لحظه 13 سال و 4 ماه و 22 روز سن دارد
صباصبا، تا این لحظه 9 سال و 5 ماه و 12 روز سن دارد

شاد با فرزندانمان....

روز جهانی ماما مبارک

1395/2/13 9:02
نویسنده : ليلا
239 بازدید
اشتراک گذاری

تصمیم گرفتم درمورد ماما صحبت کنم. تجربه من رو بشنوید و ببینید که ماما چه نقش مهمی در ذهنیت یک مادر باردار می تونه داشته باشه.

روز تولد بچه اولم به بیمارستانی مراجعه کردم که متاسفانه ماما های بداخلاقی داشت. از وقتی وارد لیبر شدم  تا تولد فرزندم احساس زنی رو داشتم که به بازداشتگاه وارد شده و تمام رنجی که در طول زایمان متحمل شدم برام به مثابه تقاصی بود که بابت جنایتی نامفهوم پس می دادم. خدا رو شاکرم  که اینقدر به من نزدیک شد که احساس کردم مرا در آغوش گرفته تا رنجم را بکاهد. اما تولد فرزند دومم تجربه ای کاملا متفاوت بود. مامایی که منو پذیرش کرد به قدری مهربان و آرام بود که احساس می کردم رو بال فرشته ها راه می رم و قراره مأموریتی که خدا بهم داده – آفرینش انسان – را به انجام برسونم.

سر بارداری فرزند سومم وقتی کسی از من می پرسید پیش کدوم دکتر می ری؟ با افتخار می گفتم من تحت نظر یک ماما هستم و به کلینیک مامایی مراجعه می کنم. من ما اطمینان  نظرم اینه که متخصص ترین فردی که یک زن باردار و زائو می تونه بهش اعتماد کنه و ازش مشاوره بگیره  مامای باتجربه است.

مامای گرانقدر! قدر خود را بدان و با تمام نیرو  با انرژی و اعتماد به نفس توانمندیهای خود را نشان بده!

محبتمحبتمحبتمحبتمحبتمحبتمحبتمحبتمحبتمحبتروزت مبارکمحبتمحبتمحبتمحبتمحبتمحبتمحبتمحبتمحبتمحبتمحبتمحبتمحبتمحبتمحبتمحبتمحبتمحبتمحبت

پسندها (0)
شما اولین هوادار باشید!
نظرات (0) مشاهده جعبه ارسال نظر
انصراف